Publikováno

Nejen klasická masáž

Klasická masáž je zaměřena na uvolnění zádových svalů a šíje. Cílem je zvýšit prokrvení kůže i tkání a podpořit tak krevní oběh. Procedura je vhodná pro klienty se sedavým zaměstnáním, sportovce, muže a ženy trpící migrénou nebo každého, kdo má problémy s bolestí zad. Masáž lze rovněž darovat jako originální dárek a vsadit můžete na nějakou méně tradiční.
kamínky a květiny.jpg


Mezi speciální druhy masáží patří:


·         Erotická masáž https://www.blogus.cz/chvile-na-ktere-budete-dlouhou-dobu-vzpominat

·         Masáž lávovými kameny

Masážní lávové kameny mají vysoké relaxační účinky. Tento druh uvolnění těla pochází z Havajských ostrovů. Kameny odblokovávají energetické dráhy a přispívají k detoxikaci organismu. Mimo to jsou nahřáté kameny na holých zádech velice příjemné.

·         Indická masáž hlavy

Mezi účinky této masáže patří rychlejší růst vlasů, úleva od bolestí hlavy, stresu či problémy se spánkem. Hodí se pro každého, kdo má hlavu plnou starostí.

·         Reflexní masáž

Vychází z teorie, že na chodidlech nohou se nám zobrazuje celé tělo, všechny orgány i s potížemi s nimi spojenými, tedy vše je propojeno. Pomocí masírování plosek nohou lze příznivě ovlivňovat všechny části těla. Nutno dodat, že ani obzvláště lechtiví lidé se nemusí bát a masáž si jistě užijí.
masáž nohou.jpg

·         Baňkování

Baňky jsou na tělo připevněny díky podtlaku. Baňkování uvolňuje svaly, lymfatický systém a nejvíce se používá pro úlevu od nejrůznějších bolestí.

·         Medová nebo čokoládová masáž

Hodí se nejen pro milovníky sladkostí. Med i čokoládové boby mají od přírody antioxidační a detoxikační účinky, kterých se využívá právě při masírování. Tělo se zbaví toxinů a celé pak krásně voní.

·         Shiatsu

Masáži Shiatsu se zaměřuje na energetické dráhy a akupresurní body. Pracuje se tedy nejen na fyzické, ale zároveň i na duševní úrovni. Terapeut se snaží obnovit správný tok energie do místa, které klienta bolí.

Nejen klasická masáž
3.5 (70%)4