Publikováno

Svatební „vohoz“ pro ženicha

.

 Vybaví se i vám při slově svatba nevěsta a její krásné, dlouhé a bílé šaty? Nejste zdaleka jediní, kteří se na svatební den dívají pouze z pohledu nevěsty. I muž – ženich však má svou důležitou roli při tomto honosném a významném dni, a tak je pochopitelné, že by měl zazářit taky!

A v čem? Myslíte si, že je smoking jediný oděv, který mu náleží? Dnes už tomu může být i jinak.
novomanželé na schodišti.jpg


Žádné pravidlo – černá a bílá


Jeden smoking, který je vhodný na všechno – na svatbu, ale i na pohřeb. Takhle se na oblečení pro ženicha dívají svatebčané, ale i samotný muž, který si může vybrat i jinou alternativu. Není totiž žádným pravidlem, že musí předstoupit před oltář v černém obleku, protože je to běžné. Dnes mají muži větší možnosti a obleky se vyrábějí i v daleko širším zastoupení.

·       Bílý– proč by nemohl ženich ladit s nevěstou v něžné a nevinné bílé barvě? Není na tom nic pohoršujícího a dokonce byste jako pár vynikli stejným dílem. Svatba je přece o vás dvou – jako o celku.
nevěsta a ženich u studny.jpg

·       Modrý– tmavá barva v odstínu modré je takovou sestřenicí černé. Ovšem se liší, působí elegantně a muž v ní dosáhne šmrncu a půvabu. I tento typ obleku je na svatbách vítaný a docela často nošený.

·       Šedý– nemějte obavy, že budete působit na svatbě jako šedá myš. Oblek v odstínu šedé barvy je vznešený, ladí k nevěstě a přidá na úrovni. Tato barva je totiž pokládaná za nejasnou stříbrnou a nejen z toho důvodu, je na svatbu více než vhodná.

·      Béžový– pokud chcete od vašich svatebčanů vyniknout a nezapadnout mezi nich tak, že za chvíli nebude nikdo vědět, kdo je vlastně ženich, rozhodněte se pro béžový outfit. Rozhodně s ním sklidíte úspěch a vyniknete díky světlé barvě, která se na svatbu hodí za všech podmínek.
tenisky novomanželů.jpg

.


Tak trochu RETRO!


Převážná většina mladých lidí, kteří plánují svatbu, dává přednost stylu dřívějších dob. Retro svatba je pořád na vrcholu a je nutno říct, že se vymyká svatbě jako takové ve všech případech. Ženich má navíc tu možnost, že může mít volnou ruku při výběru jeho outfitu a zvolit si krátké kalhoty, barevné provedení doplňků (motýlek, kravata), včetně bot, které můžou být klidně sportovní – tedy tenisky. Hodně populární jsou i košile s krátkým rukávem a kšandy nebo dokonce klobouk, který udělá z jeho vzhledu celek.
Nikdo přece neřekl, jak musí svatba vypadat, aby byla reální. Dnes už můžete být odvázaní a dopřát si tento jedinečný den i dle vašich představ, které nemusí být dle stanovených osnov.

Svatební „vohoz“ pro ženicha
4.2 (83.33%)6
.